“İyi de bütün insanların yardıma ihtiyacı yok mu?” “Yardımın insani olmayanı mı var?” “İnsani yardımı dinî ya siyasi bir ajandaıs olmadan yapabilmek görülmüş şey mi?” İnsanın aklına hepsi geliyor… İşte biz bu yüzden ‘insani yardım’ denince aklımıza üşüşen bütün soruları açıklığa kavuşturan bir etkinlik oluşturduk.

Bu atölye, insani yardımın tanımını, tarihini, ilkelerini, standartlarını ve iyi ve kötü örneklerini bir uzmanla yapacağınız sohbetin parçası hâline getiriyor. Üstelik bunu bıçak sırtı vaka örneklerini doğrudan sizinle paylaşarak bir insani yardım profesyoneli gibi düşünmenize yarıyor.

Hayata Destek 2005’ten bu yana Türkiye ve çevre ülkelerde onlarca afet sonrası müdahale operasyonu tasarlayıp yürüten bir insani yardım derneği… Tüm gelirini Hayata Destek çalışmalarına aktaran destekar tarafından düzenlenen bu atölyeye katılmanız, bireysel veya kurumsal olarak hayatı hangi alanda ve nasıl iyileştirmek istediğinize karar vermenizi kolaylaştıracak. Tüm insanlar, ama en başta kendiniz için en gerekli, en etkili ve en hızlı ve hesap verebilir hareketin parçası olmaya davetlisiniz.

 

KÜNYE

İnteraktif etkinlik: İnsani Yardım Sohbeti

Süre:

Katılımcı sayısı:

Atölye & Etkinlik Başvurusu

Atölye veya etkinlik başvurusu yapmak için aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.